RF TRANSCEIVER MODULE LORA 433MHZ P.AMPF SMD - RFM98PW-433S2
966,89₺
Vergiler Hariç: 805,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFM98PW-433S2
- SKU: RFM98PW-433S2
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (35.4x18.0x3.85) |
| Modülasyon | FSK, GFSK, MSK, GMSK, LoRa |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 5 to 6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
RF TRANSCEIVER MODULE LORA 433MHZ P.AMPF SMD - RFM98PW-433S2
, RFM98PW-433S2
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.