RF TRANSCEIVER MODULE DATALINK LORA 433MHZ SMD - HM-TRLRW-S-433
753,19₺
Vergiler Hariç: 627,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HM-TRLRW-S-433
- SKU: HM-TRLRW-S-433
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (16x20x2) |
| Modülasyon | FSK, GFSK, LoRa, OOK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
RF TRANSCEIVER MODULE DATALINK LORA 433MHZ SMD - HM-TRLRW-S-433
, HM-TRLRW-S-433
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.