RF TRANSCEIVER MODULE 2.4Ghz SMD - RFM75-S
94,02₺
Vergiler Hariç: 78,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFM75-S
- SKU: RFM75-S
Ürün Detayları
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Low Power High Performance 2.4 GHz GFSK Transceiver |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (16.8 x 12.8 x 3) |
| Besleme Voltajı | 1.9 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.