RF RECEIVER MODULE 433MHZ SMD - RFM210W-433S1
72,42₺
Vergiler Hariç: 60,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFM210W-433S1
- SKU: RFM210W-433S1
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (32x11x5) |
| Modülasyon | OOK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.