RF RECEIVER MODULE 3V 433MHZ SMD
42,88₺
Vergiler Hariç: 35,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFM210LCF-433S1
- SKU: RFM210LCF-433S1
Urun Detaylari
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (32x11x4) |
| Modülasyon | ASK, OOK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.