RF RECEIVER MODULE 3.3V - 5V 433MHZ DIP
39,39₺
Vergiler Hariç: 32,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RFM210LHW-433D-D
- SKU: RFM210LHW-433D-D
Urun Detaylari
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | HOPERF |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Module (43.2x16.1x5) |
| Modülasyon | OOK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.