RF MODULE 433.92MHZ HIBRIT 30X8.5mm - YET205B
105,55₺
Vergiler Hariç: 87,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: YET205B
- SKU: YET205B
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | YET |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Module |
| Modülasyon | ASK |
| Frekans | 433 MHz |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.