RF 5G,LTE CAT4, MINIPCIE GLOBAL VERSION - RG255CGL00AB-4M2-MN0AA
7.402,26₺
Vergiler Hariç: 6.168,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RG255CGL00AB-4M2-MN0AA
- SKU: RG255CGL00AB-4M2-MN0AA
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | 5G |
| Montaj Tipi | N/A |
| Kılıf / Kasa | Mini PCIe |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 4.3 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 123/223 Mbps |
| Frekans | 6 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +75°C |
Etiketler:
RF 5G
, LTE CAT4
, MINIPCIE GLOBAL VERSION - RG255CGL00AB-4M2-MN0AA
, RG255CGL00AB-4M2-MN0AA
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.