MODULE NBIOT + GSM/GPRS - L651C
897,41₺
Vergiler Hariç: 747,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L651C
- SKU: L651C
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | MOBILETEK |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | GSM / GPRS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (24x20x2.4) |
| Besleme Voltajı | 3.4 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 80/80 Kbps |
| Frekans | 915/960 MHz, 1.785/1.88 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.