MODULE LTE CAT-1/2G - C10AM
1.143,60₺
Vergiler Hariç: 953,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C10AM
- SKU: C10AM
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | CAVLI WIRELESS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | CAT 1 / 2G |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (32x29x2.4) |
| Besleme Voltajı | 3.6 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 5/10 Mbps |
| Frekans | 20 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.