MODULE LORA 868MHZ WITH IPEX CONN
302,20₺
Vergiler Hariç: 251,83₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RA-01SH-P(SX1262)
- SKU: RA-01SH-P(SX1262)
Urun Detaylari
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | AI THINKER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (17x16x3.2) |
| Modülasyon | FSK, GFSK, LoRa |
| Frekans | 803 to 930 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.