MODULE GSM/GPRS M95A-02 - M95A-02-NCH-STD
1.020,09₺
Vergiler Hariç: 850,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: M95A-02-NCH-STD
- SKU: M95A-02-NCH-STD
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | GSM / GPRS / 2G |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (19.9x23.6x2.65) |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 4.6 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 85.6 Kbps |
| Frekans | 850/900 MHz, 1.8/1.9 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.