MODULE FDD-LTE/TDD-LTE/UMTS/GSM HSPA+ - ZM8620-V2D-MK-01
4.024,91₺
Vergiler Hariç: 3.354,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZM8620-V2D-MK-01
- SKU: ZM8620-V2D-MK-01
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | ZTEWELINK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | LTE 4G |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PCIE (51x30x4.9) |
| Besleme Voltajı | 3.1 to 3.6 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 50/100 Mbps |
| Frekans | 850/900 MHz, 1.7/1.9/2.1 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +75°C |
Etiketler:
MODULE FDD-LTE/TDD-LTE/UMTS/GSM HSPA+ - ZM8620-V2D-MK-01
, ZM8620-V2D-MK-01
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.