MODULE BLUETOOTH BT4.2/5 nRF52805 SOC CHIP ANTENNA - MDBT42TV-AT
236,63₺
Vergiler Hariç: 197,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MDBT42TV-AT
- SKU: MDBT42TV-AT
Ürün Detayları
| Kategori | Bluetooth Modülleri |
| Üretici Firma | RAYTAC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | BLE AT Command Module 2.5GHz |
| Protokol | BT5.1 nRF52805 SoC |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (8.3 x 5.8 x 1.3) |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
MODULE BLUETOOTH BT4.2/5 nRF52805 SOC CHIP ANTENNA - MDBT42TV-AT
, MDBT42TV-AT
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.