MODULE 4G LTE CAT-1/2G - EC200UEUAB-N05-SNNSA
888,68₺
Vergiler Hariç: 740,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EC200UEUAB-N05-SNNSA
- SKU: EC200UEUAB-N05-SNNSA
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | LTE CAT 1 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (31x28x2.4) |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 4.3 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 85.6/85.6 Kbps |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -35°C ~ +75°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.