Microwave Sensor - 5.8GHz Doppler Radar Motion - SEEED-101990580
639,96₺
Vergiler Hariç: 533,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SEEED-101990580
- SKU: SEEED-101990580
Ürün Detayları
| Kategori | Radar Modülleri |
| Üretici Firma | SEEED STUDIO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Module (39 x 22.5 x 1 mm) |
| Besleme Voltajı | 5 to 18 V |
| Frekans | 5.8 GHz |
| Protokol | N/A |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
Microwave Sensor - 5.8GHz Doppler Radar Motion - SEEED-101990580
, SEEED-101990580
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.