LTE CAT-4 MODULE WITH GNSS - C10GS-GNA4H
2.414,06₺
Vergiler Hariç: 2.011,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C10GS-GNA4H
- SKU: C10GS-GNA4H
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | CAVLI WIRELESS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | CAT 4 / GNSS L1 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LGA (37x21.8x2.8) |
| Besleme Voltajı | 3.6 to 4.5 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 50/150 Mbps |
| Frekans | 20 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.