LTE CAT-1 MODULE - C16QS-EA-GNAN
1.110,84₺
Vergiler Hariç: 925,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C16QS-EA-GNAN
- SKU: C16QS-EA-GNAN
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | CAVLI WIRELESS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | LTE CAT 1 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LGA (26.5x22.5x2.3) |
| Besleme Voltajı | 3.1 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 5/10 Mbps |
| Frekans | 10 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.