LORAWAN MODULE (862–928MHZ) - KG200ZABMD
434,24₺
Vergiler Hariç: 361,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KG200ZABMD
- SKU: KG200ZABMD
Ürün Detayları
| Kategori | Subghz modüller |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (12x12x1.8) |
| Modülasyon | GFSK, GMSK, BPSK, LoRa |
| Frekans | 862 to 928 MHz |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.