GSM/GPRS/UMTS + (INTERNAL GPS & GLONASS) MODULE - MF226V2D
3.275,21₺
Vergiler Hariç: 2.729,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MF226V2D
- SKU: MF226V2D
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | ZTEWELINK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | UMTS 3G |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LGA (36x26x2.65) |
| Besleme Voltajı | 3.4 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 5.76/14.4 Mbps |
| Frekans | 850/900 MHz, 1.8/1.9/2.1 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ~ +75°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.