A MOTION DETECTION MODULE POWERED BY X-BAND RADAR - RD-04 WITH MCU
69,89₺
Vergiler Hariç: 58,24₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: RD-04 WITH MCU
- SKU: RD-04 WITH MCU
Ürün Detayları
| Kategori | Radar Modülleri |
| Üretici Firma | AI THINKER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Module (15 x 15 mm) |
| Frekans | 10.525 GHz |
| Protokol | N/A |
| Arayüz | IIC |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
A MOTION DETECTION MODULE POWERED BY X-BAND RADAR - RD-04 WITH MCU
, RD-04 WITH MCU
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.