IC-480 RF RECEIVER SOIC-8 - SYN480R
23,16₺
Vergiler Hariç: 19,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SYN480R
- SKU: SYN480R
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | SYNOXO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8L |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Modülasyon | ASK, OOK |
| Frekans | 300 to 450 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.