IC-2650 MCU BlUETOOTH EXPOSED PED RF TXRX+ v5.1 - CC2650F128RGZR
312,18₺
Vergiler Hariç: 260,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CC2650F128RGZR
- SKU: CC2650F128RGZR
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN48 (7x7) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.8 V |
| Modülasyon | DSSS, O-QPSK, GFSK |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SimpleLink Multistandard Wireless MCU |
Etiketler:
IC-2650 MCU BlUETOOTH EXPOSED PED RF TXRX+ v5.1 - CC2650F128RGZR
, CC2650F128RGZR
, RF & Mikrodalga Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.