WIRELESS MODULE AP 256MBRAM 32MB FLASH - MT7620A-MODULE
1.667,61₺
Vergiler Hariç: 1.389,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MT7620A-MODULE
- SKU: MT7620A-MODULE
Ürün Detayları
| Kategori | WiFi Modülleri |
| Üretici Firma | GAINSTRONG |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | MT7620A Openwrt WiFi Module Rj45 / Router Gateway Module /AP Module |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (40 x 40 x 4) |
| Besleme Voltajı | 3.3 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.