MODULE CAT4 FALL BACK 3G AND 2G - L506ELD
3.075,97₺
Vergiler Hariç: 2.563,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L506ELD
- SKU: L506ELD
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | MOBILETEK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | GSM / GPRS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LCC (30x30) |
| Besleme Voltajı | 3.4 to 4.2 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | N/A |
| Frekans | 900 MHz, 1.8 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.