LTE CAT 1 + 2G, GLOBAL, VOLTE, W/O GNSS, W/ BT, W/ - EG912UGLAB-I05-SNNSA
1.009,86₺
Vergiler Hariç: 841,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EG912UGLAB-I05-SNNSA
- SKU: EG912UGLAB-I05-SNNSA
Ürün Detayları
| Kategori | GSM ve GNSS Modülleri |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Modül Tipi | LTE CAT 1 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Module (29x25x2.4) |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 4.3 V |
| Veri Hızı (UL/DL) | 5/10 Mbps |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -35°C ~ +70°C |
Etiketler:
LTE CAT 1 + 2G
, GLOBAL
, VOLTE
, W/O GNSS
, W/ BT
, W/ - EG912UGLAB-I05-SNNSA
, EG912UGLAB-I05-SNNSA
, RF Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.