RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH SLDR - W5100-PULSE
563,01₺
Vergiler Hariç: 469,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W5100-PULSE
- SKU: W5100-PULSE
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | PULSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMT |
| Anten Tipi | Flat Patch |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 2.4 GHz |
| Kazanç | 1 dBi |
| VSWR | 3.0 |
| Uygulamalar | Bluetooth, WLAN, Zigbee |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |