RES.NETWORK 8.2K Ohms 5% 1/8W SIP8+1 THT - RBA09822J
10,94₺
Vergiler Hariç: 9,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RBA09822J
- SKU: RBA09822J
Ürün Detayları
| Kategori | Ağ ve Sıra Dirençler |
| Üretici Firma | CINETECH |
| Paket Tipi | BULK&BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Direnç Değeri | 8.2 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/8 W |
| Pin Sayısı | 9 Pins |
| Devre Tipi | Single Common |
| Bileşim | Thick Film |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Uzunluk | 22.1 mm |
| Genişlik | 2.54 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.