RES.C.FILM 2W 22 Ohms 5% THT - KNP02WJ0220A19
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: KNP02WJ0220A19
  • SKU: KNP02WJ0220A19
Ürün Detayları
KategoriTHT - DİP Dirençler
Üretici FirmaROYALOHM
Paket TipiBOX
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Montaj TipiTHT
Pin TipiAxial
Direnç Değeri22 Ohms
Tolerans±5 %
Güç2 W
BileşimWire Wound
Özel ÖzellikStandard Product
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Voltajı500 V
Çap5.5 mm
Uzunluk16 mm
Genişlik28 mm