RES.(6432) 2512 5.1K Ohms 5% 1W 100PPM - RC6432J512CS
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: RC6432J512CS
  • SKU: RC6432J512CS
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaSAMSUNG
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri5.1 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V