RES.(6432) 2512 51 Ohms 1% 1W 200PPM - 25121WF510JT4E
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: 25121WF510JT4E
  • SKU: 25121WF510JT4E
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri51 Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V