RES.(6432) 2512 47K Ohms 5% 1W 100PPM - FCF25JY-473
1,39₺
Vergiler Hariç: 1,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FCF25JY-473
- SKU: FCF25JY-473
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2512 (6432 Metric) |
| Direnç Değeri | 47 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 6.4 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |