RES.(6432) 2512 47 Ohms 1% 1W 100PPM AEC-Q200 - ERJ1TNF47R0U
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: ERJ1TNF47R0U
  • SKU: ERJ1TNF47R0U
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve Çip Dirençler
Üretici FirmaPANASONIC(EUROPE)
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün DurumuACTIVE
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri47 Ohms
Tolerans±1 %
Güç1 W
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
BileşimPrecision Thick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V