RES.(6432) 2512 270K Ohms 5% 1W - 25121WJ0274T4E
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: 25121WJ0274T4E
  • SKU: 25121WJ0274T4E
Kılıf / Kasa2512 (6432 Metric)
Direnç Değeri270 k Ohms
Tolerans±5 %
Güç1 W
UygulamalarGeneral Purpose
BileşimThick Film
Uzunluk6.4 mm
Genişlik3.2 mm
Yükseklik0.55 mm
Çalışma Voltajı200 V