RES.(6432) 2512 220 Ohm 5% 3W - 3522220RJT
31,93₺
Vergiler Hariç: 26,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 3522220RJT
- SKU: 3522220RJT
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2512 (6432 Metric) |
| Direnç Değeri | 220 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 3 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 6.4 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 250 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.