RES.(5025) 2010 1 Ohms 1% 1/2W 400PPM
1,52₺
Vergiler Hariç: 1,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2010W2F100KT4E
- SKU: 2010W2F100KT4E
Urun Detaylari
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | ROYALOHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2010 (5025 Metric) |
| Direnç Değeri | 1 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±400 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |