RES.(2512) 8.2K Ohms 1% AUTOMOTIVE - CRGCQ2512F8K2
16,89₺
Vergiler Hariç: 14,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRGCQ2512F8K2
- SKU: CRGCQ2512F8K2
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2512 (6432 Metric) |
| Direnç Değeri | 8.2 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 6.4 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.