RES.(2012) 0805 1K Ohms 1% 1/2W 100PPM - CRCW08051K00FKEAHP
3,63₺
Vergiler Hariç: 3,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRCW08051K00FKEAHP
- SKU: CRCW08051K00FKEAHP
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY DALE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 1 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | High Power Thick Film |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 150 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |