RES.(1608) 0603 3.4K Ohms 1% 1/10W - CRCW06033K40FKEA
0,76₺
Vergiler Hariç: 0,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRCW06033K40FKEA
- SKU: CRCW06033K40FKEA
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 3.4 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |