RES.(1608) 0603 33K Ohms 0.1% 1/10W 25PPM - TC0325B3302T5F
1,74₺
Vergiler Hariç: 1,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TC0325B3302T5F
- SKU: TC0325B3302T5F
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | ROYALOHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 33 k Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thin Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±25 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |