RES.(1608) 0603 24.3K Ohms ±0.1% 1/6W - RP73PF1J24K3BTDF
16,20₺
Vergiler Hariç: 13,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RP73PF1J24K3BTDF
- SKU: RP73PF1J24K3BTDF
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 24.3 k Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/6 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thin Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±25 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.