RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804 - EXBN8V331JX
2,21₺
Vergiler Hariç: 1,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EXBN8V331JX
- SKU: EXBN8V331JX
Ürün Detayları
| Kategori | Ağ ve Sıra Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0804×4 (2010×4 Metric) |
| Direnç Değeri | 330 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/32 W |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Devre Tipi | Isolated |
| Bileşim | Concave Terminal |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |