RES 47 OHM 5% 1/4W 1206 - WR12X470 JTL
0,13₺
Vergiler Hariç: 0,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WR12X470 JTL
- SKU: WR12X470 JTL
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | WALSIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 47 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |