RES 2512 0R05 %1 1W - FMF25FPHR050-LH
1,10₺
Vergiler Hariç: 0,92₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FMF25FPHR050-LH
- SKU: FMF25FPHR050-LH
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PDC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2512 (6432 Metric) |
| Direnç Değeri | 50 m Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Metal Strip Current Sensing |
| Uzunluk | 6.4 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |