RES 220K OHM 0.6W 1% AXIAL - MBB02070C2203FCT00
0,46₺
Vergiler Hariç: 0,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MBB02070C2203FCT00
- SKU: MBB02070C2203FCT00
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 220 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 3/5 W |
| Bileşim | Metal Film |
| Özel Özellik | Standard Product |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Çap | 2.5 mm |
| Uzunluk | 6.5 mm |
| Genişlik | 28 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±50 PPM/°C |