RES 0603 1K6 %1 1/10W AG - ERJ3EKF1601V
0,54₺
Vergiler Hariç: 0,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ERJ3EKF1601V
- SKU: ERJ3EKF1601V
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 1.6 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Precision Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 75 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |