RES 0201 150K %1 1/20W AG - ERJ1GNF1503C
0,73₺
Vergiler Hariç: 0,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ERJ1GNF1503C
- SKU: ERJ1GNF1503C
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Direnç Değeri | 150 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/20 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Precision Thick Film |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.23 mm |
| Çalışma Voltajı | 25 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |