RELAY TELECOM 2A 24V DPDT (2 Form C) SMT - G6S-2F-Y DC24
189,55₺
Vergiler Hariç: 157,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: G6S-2F-Y DC24
- SKU: G6S-2F-Y DC24
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | G6S |
| Röle Tipi | Relay Telecom |
| Montaj Tipi | SMT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 2 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/220 VDC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 9.6 mA |
| Bobin Direnci | 2.504 k Ohms |
| Bobin Gücü | 230 mW |
| Uzunluk | 14.8 mm |
| Genişlik | 7.3 mm |
| Yükseklik | 9.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver (Ag), Gold (Au) Alloy |
| Sertifikasyon | BSI, CSA, UR |
Etiketler:
RELAY TELECOM 2A 24V DPDT (2 Form C) SMT - G6S-2F-Y DC24
, G6S-2F-Y DC24
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.