RELAY SOCKET 8PIN GLOBE OMRON - PL08
262,51₺
Vergiler Hariç: 218,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PL08
- SKU: PL08
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR2032 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 3.2 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.