RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 12V - T9VV1K15-12S
204,94₺
Vergiler Hariç: 170,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: T9VV1K15-12S
- SKU: T9VV1K15-12S
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | T9V (2027395-5) |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 40 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 277 VAC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 188 mA |
| Bobin Direnci | 64 Ohms |
| Bobin Gücü | 2.25 W |
| Uzunluk | 32.51 mm |
| Genişlik | 27.43 mm |
| Yükseklik | 20.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CQC, cURus, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.